آرت دکو
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

محاسبه تعداد رول کاغذ دیواری

دسته بندی :راهنمای خرید 13 جولای 2020 کاغذ دیواری 1233
محاسبه تعداد رول کاغذ دیواری

محاسبه تعداد رول کاغذ دیواری

در آرت دکو ما وسواس داریم که شما را در یافتن سبک رنگ و مواد مناسب برای کاغذ دیواری خود کمک کنیم. ما در تمام مراحل نصب کاغذ دیواری شما از جمله کمک به تعیین دقیق میزان کاغذ دیواری مورد نیاز برای یک اتاق خاص با شما خواهیم بود.

مشتریان زیادی هنگام مراجعه از ما می پرسند که چه مقدار کاغذ دیواری باید سفارش دهیم؟ چگونه میزان کاغذ دیواری مورد نیاز خود را محاسبه کنیم؟ این کار ممکن است دشوار به نظر برسد اما کار نسبتا آسانی است. در اینجا مراحل اصلی اندازه گیری مقدار کاغذ دیواری آورده شده است.

مقیاس پروژه

برای شروع ، شما می خواهید اندازه گیری هایی را انجام دهید که مقیاس پایه پروژه را مشخص می کند. ارتفاع هر دیواری را که قرار است کاغذ دیواری شود را اندازه گیری کنید سپس طول همه دیوار ها را اندازه گرفته و باهم جمع کنید و (نکته: در هر قسمت درهای ورودی یا پنجره را از کل کم کنید).

خب حالا چه تعداد رول لازم است؟ باید بدانیم کاغذ دیواری ها اندازه های متفاوتی دارند اما سه اندازه رایج و استاندارد موجود در بازار  53 سانتی متر در 10 متر که مساحت 5 متر مربع ، 70 سانتی متر در 10 متر مساحت 7 متر مربع و106 سانتی متر در15 متر که 5/16 متر مربع را پوشش می دهد است .

حالا برای محاسبه تعداد رول کاغذ دیواری

برای کاغذ دیواری عرض 53 برای دیوار با ارتفاع کمتر از 245 طول دیوار (بر حسب سانتی متر) را تقسیم بر 212 میکنیم ارتفاع بیشتر از 245 طول دیوار را تقسیم بر 153 میکنیم.

برای کاغذ دیواری با عرض 70 سانتی متر وقتی که ارتفاع کمتر از 245 سانتیمتر باشد طول دیوار را تقسیم بر 280 و زمانی که ارتفاع بیشتر از 245 سانتی متر باشد طول دیوار را تقسیم بر 210 میکنیم.

برا ی کاغذ دیواری با عرض 106 سانتی متر زمانی که ارتفاع کمتر از 245 سانتی متر باشد طول دیوار را تقسیم بر 636 و وقتی که ارتفاع بیشتر از 245 سانتی متر بود تقسیم بر 530 میکنیم.

توجه کنید اعداد به دست آمده را گرد میکینم به سمت عدد بالاتر و تعداد رول کاغذ دیواری را به دست می آوریم.

یک نکته اساسی دیگر در تعیین متراژ کاغذ دیواری انتخاب الگو کاغذ دیواری است .طرح هایی از کاغذ دیواری هست که نیازی به جور شدن با ستون بعدی از کاغذ دیواری ندارند مثلا الگو های عمودی اما بعضی از الگوها باید کنار هم جور شوند در این مدل کاغذ دیواری میزان دور ریز بالا می رود. افراد طبق بودجه ی خود انتخاب میکنند کدام نوع را انتخاب کنند. ما به افراد با بودجه محدود کاغذ دیواری هایی با الگویی که کمترین دور ریز را داشته باشد مثل الگو های راه راه عمودی یا ساده را پیشنهاد می کنیم.

در آخر زمان آن رسیده که خرید خود را انجام دهیم. مجموعه متنوع آرت دکو را بررسی کنید.و برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اندازه گیری و مشاوره با متخصصین ما در آرت دکو صحبت کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
کاغذ دیواری

We have found an easier way to communicate with our users : Subscribe to channel

Be sure to read the following:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0