تماس با آرت دکو
آرت دکو
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک و کاغذ دیواری قدیمی

دسته بندی ها : نقد و بررسی 16 مهر 1399 کاغذ دیواری 324 بازدید
نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک و کاغذ دیواری قدیمی

نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک و کاغذ دیواری قدیمی

اخیرا یکی از مهمترین سوالاتی که پرسیده میشود این است که آیا می شود کاغذ دیواری جدیدی را روی کاغذ دیواری قدیمی و یا کاشی و سرامیک که قبلا بر روی دیوار چسبانده ایم، نصب کرد یا خیر.در این بلاگ قصد داریم در ادامه در مورد این موضوع و شرایط و موارد مربوط به هر یک از آنها توضیحات جامعی را به شما همراهان توضیح دهیم. در صورتی که به دنبال راه حل برای چسباندن کاغذ دیواری جدید روی کاغذ دیواری قدیمی و یا چسباندن کاغذ دیواری بروی کاشی هستید ما را تا انتها دنبال کنید.

نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک

کاشی ها در نقاط مختلفی از یک خانه و یا واحد تجاری به کار می روند. کاشی و سرامیک مخصوص آشپزخانه نیستند و بعد از احداث، امکان دارد در فضای نشیمن و یا اتاق ها قرار بگیرند.

آیا می توان کاغذ دیواری را روی کاشی نصب کرد یا خیر؟بعضی از شرکت ها مهارت لازم در زمینه نصب دیوارپوش های ساختمانی بر روی کاشی و سرامیک را  دارند.

در مورد نصب دیوارپوش روی سطوح بسیار صافی مثل کاشی و سرامیک، باید آماده سازی خاصی را طی کنند و روش کار خاصی را انجام دهید که در ادامه به آن می پردازیم.

 

نصاب کاغذ دیواری قبل از نصب کاغذ دیواری باید مراحل ذیل را انجام دهد:

 • یک دست کردن سطح کار و رفع برآمدگی روی کاشی و سرامیک
 • رفع آلودگی شستشوی کاشی ها و زدودن چربی ها
 • رفع تورفتگی های بین کاشی با بتونه کاری
 • چسب زنی مقطعی یرای جلوگیری از خشک شدن چسب

 

نصاب کاغذ دیواری امکان دارد با توجه به شرایط حاکم، چند مرحله را به عملیات نصب اضافه نموده و یا مرحله ای را با حساسیت و دقت بیشتری انجام دهد.

نصب کاغذ دیواری روی کاغذ دیواری قدیمی

در بعضی از خانه ها و واحدهای تجاری شاهد انواع کاغذ دیواری  هستیم. کاغذ دیواری های قدیمی کیفیت پایین تری دارند و همچنین با گذشت زمان نیز کیفیت اولیه کاهش می یابد.

در پاسخ سوالی که در خصوص امکان نصب کاغذ دیواری بر روی دیوارپوش قبلی مطرح می شود باید بگوییم متاسفانه

به هیچ عنوان نمی شود دیوارپوش جدید را روی دیوارپوش قبلی نصب کرد.

یکی از علت هایی که نمی شود کاغذ دیواری جدید را روی دیوار پوش قدیمی نصب کرد این است که دیوار پوش های ساختمان مثل کاغذ دیواری، ، وینیل، پارچه، الیاف طبیعی و … هیچ وقت کارهای دائمی نیستند و امکان جدا شدن آن ها در طول زمان هست.

علاوه بر این باید به بروز حباب و نمایان بودن طرح و تصاویر کاغذ دیواری زیری اشاره کرد که همه جذابیت و زیبایی کاغذ دیواری جدید را از بین می برد.

در شرایط کنونی تخصص نصب کاغذ دیواری روی کاغذ دیواری قبلی وجود ندارد و اگر یک شرکت و یا نصاب این ادعا را بکند ، احتمال زیاد صحت نخواهد داشت.

تماس با آرت دکو جهت خرید کاغذ دیواری و یا نصب کاغذ دیواری

شرکت آرت دکو با حرفه ای ترین نصابان این عرصه شما را برای نصب کاغذ دیواری روی کاشی و دیگر سطوح موجود کمک می کند. نصب کاغذ دیواری و خرید آن یکی از پر اهمیت ترین خدمات پس از فروش توسط شرکت آرت دکو است.

قیمت کاغذ دیواری و قیمت نصب آن توسط آرت دکو با کیفیت بالا و مبلغی منصفانه انجام می پذیرد. شما می توانید هم اکنون با شماره تلفن های ثبت شده در وب سایت ما تماس گرفته و مشاوره لازم در مورد نصب دیوارپوش روی دیوارهای مختلف را به دست آورید.

نصابان حرفه ای ما آماده نصب دیوارپوش های خریداری شده با بالاترین کیفیت است. شرکت آرت دکو کیفیت نصب را برای شما تضمین می کند.

 

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  لینک کوتاه :
  0