تماس با آرت دکو
آرت دکو
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کاغذ دیواری نانوون

دسته بندی ها : نقد و بررسی 31 مرداد 1399 کاغذ دیواری 198 بازدید
کاغذ دیواری نانوون

امروزه توجه به محیط زیست یکی از دغدغه های بزرگ تبدیل شده و همه صنایع به دنبال راهی برای کمک به محیط زیست اند که تولید کاغذ دیواری از این ماجرا مستثنا نیست.

کاغذ دیواری نانوون کاغذیست از جنس سلولز به همراه الیاف نساجی که در آن هیچ گونه پلاستیکی استفاده نشده و در دستگاه کاغذ دیواری تولید می شود.

این کاغذ دیواری با وجود اینکه از مواد طبیعی ساخته شده است اما قابل شستشو با مواد شوینده ملایم مثل سایر کاغذ دیواری ها است و حتی این کاغذ دیواری قابل استفاده در آشپزخانه و سرویس حمام دستشویی می باشد زیرا جنس آن بخار آب را جذب نمی کند هیچ نوع کپک و باکتری بر سطح آن رشد نمیکند. بنابراین از این نوع کاغذ دیواری به دلیل قابلیت تنفس آن میتوان در مکان های مرطوب نیز استفاده نمود.

همچنین این کاغذ دیواری به علت خاصیت ضد حساسیتی برای اتاق کودک و محیط های درمانی بسیار مناسب است.

یکی دیگر از مزایا کاغذ دیواری نانوون این است که چسب این کاغذ دیواری حلال آب است و رطوبت باعث جذب این کاغذ دیواری روی دیوار می شودو نصب آن سریع و آسان است همچنین در صورت نیاز به جدا سازی این روند نیز به آسانی بدون آسیب به زیر ساخت انجام می شود.

کاغذ دیواری نانوون بسیار با دوام است و نسبت به خراش مقاوم است.

این کاغذ دیواری تغییر سایز نمی دهد یعنی روی دیوار جمع نمی شود یا افزایش سایز نمی دهد.همچنین در نصب هیچ خطی ما بین دو ستون کاغذ دیواری مشخص نمی شود

تفاوت در نصب

نصب این کاغذ دیواری مقداری متفاوت با کاغذ دیواری معمولی دارد و در صورتی که نصاب به این نکته توجه نکند امکان دارد از کیفیت کاغذ دیواری کم کند.

.

چسب برای نصب کاغذ دیواری های نانوون نباید خیلی رقیق باشد چرا که به علت وجود الیاف طبیعی در کاغذ دیواری های نانوون اگر چسب رقیق باشد پس از خشک شدن باعث ایجاد درز در میان کاغذ ها می شود.

زمانی که چسب بر پشت کاغذ دیواری های نانوون زده می شود برخلاف کاغذ دیواری هایی که مدتی باید چسب بر روی کاغذ کاغذدیواری های قبل از نصب بماند ،بایستی بلافاصله بعد از زدن چسب بر روی دیوار نصب شود

شایان ذکر است به دلیل ضخامت کم و جنس آنها که از الیاف طبیعی ساخته شده اند قبل از نصب بایستی به یکسان بودن رنگ دیوار و عدم داشتن گرد و غبار توجه گردد

به دلیل اینکه کاغذ دیواری نانوون نازک تر از کاغذ دیواری pvc است باید قبل از نصب زیرسازی آن با ظرافت بیشتری انجام شود.

این کاغذ دیواری به علت بازگشت پذیری به طبیعت بسیار محبوب در بین دوست داران طبیعت است و همچنین جز مرغوب ترین و با کیفیت ترین انواع کاغذ دیواری است و به دلیل قابلیت های ویژه همیشه مورد توجه تمامی افراد قرار گرفته و برای هر سلیقه ای طرح و نقشی مناسب وجود دارد.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

  لینک کوتاه :
  0