آرت دکو
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کاغذ دیواری پلوتونیوم 7002

کاغذ دیواری پلوتونیوم 7002

 

کاغذ دیواری پلوتونیوم 7002 مورخ 23 مهرماه 1401 برای اولین بار در سایت ارت دکو رونمایی شد.

البوم کاغذ دیواری پلوتونیوم چند روز پیش در این لینک رونمایی شد و چند روز یک بار طرح های ان در سایت آرت دکو رونمایی خواهد شد.

کدی که امروز رونمایی در این پست رونمایی میشود. دارای زمینه قهوه ای و گل های نقره ای و طلایی میباشد. همچنین این طرح دارای چندین رنگبندی دیگر نیز میباشد که به مرور معرفی خواهد شد.

کاغذ دیواری پلوتونیوم 7002

کاغذ دیواری پلوتونیوم 7002

کاغذ دیواری دیوارپوشی است که مورد انتخاب بیشتر احاد جامعه قرار می گیرد و تقریبا  همه مردم از آن استقبال می کنند. این نوع دیوارپوش معمولا سلیقه ها را متوجه خود می کند. کاغذ دیواری طرح کلاسیک می تواند دارای طرحهای گل داماسک باشد که با کاغذ دیواری های طرح ساده از همان رنگ و جنس و بک گراند ترکیب شوند. طراحانی که تمایل به استفاده از طرح های ملایم و دلنشین در دکوراسیون داخلی منزل دارند، از چنین طرح هایی استقبال می کنند.

میتوانید با بررسی این ایده ها، طرح های مورد علاقه خود را می بیابید. کاغذ دیواری طرحهای کلاسیک کاغذهای دیواری متنوع و چشم نوازی دارند. بیشتر این طرح های زیبا و دلنشین در رنگ های آرام بخش و دلپذیر ارائه می شود. این رنگ ها بیشتر در طیف رنگی خنثی دسته بندی میشوند، رنگ های متالیک برجسته موجود در طرح های کلاسیک را میتوان به راحتی با سایر رنگ های به کار رفته در دکوراسیون داخلی ست کرد و ترکیب خارق العاده ایجاد کرد.

طرح های اسپورت و لاکچری کاعذ دیواری با رگه های متالیک میتواند در دکوراسیون کلاسیک خانه شما  استفاده شود. طرح ساده و راه کاغذ دیواری بهتر است در محیط های کاری و اداری مورد استفاده قرار گیرد. طرح های پر زرق و برق دار در محیط اتاق پذیرایی بهتر است مورد استفاده قرار گیرد. طرح های گلدار معمولا در کلینیک زیبایی و سالن های آرایشی برای ایجاد زیبایی و جذابیت مورد استفاده قرار می گیرد.

طرح های 7004 و 7006 کاغذ دیواری پلوتونیوم دیگر رنگ های این طرح زیبای عمودی هستند. که هم زمینه روشن تری دارند و هم رنگ گل روشن تری. رنگ زمینه در این دو کد کرم رنگ میباشد. و رنگ گل حالت نقره ای دارد. در کد رنگ 7004 کاغذ دیواری پلوتونیوم رنگ گل ها سیر تر و در کد رنگ 7006 کاغذ دیواری پلوتونیوم رنگ گل در روشن ترین حالت ممکن میباشد.

کاغذ دیواری پلوتونیوم 7006 و 7004

کاغذ دیواری پلوتونیوم 7006 و 7004

کاغذ دیواری پلوتونیوم 7004

کاغذ دیواری پلوتونیوم 7004

کاغذ دیواری پلوتونیوم 7006

کاغذ دیواری پلوتونیوم 7006

‫5/5 ‫(1 نظر)
آرت دکو

We have found an easier way to communicate with our users : Subscribe to channel

Be sure to read the following:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0