آرت دکو
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

معرفی رنگ سال 2021

دسته بندی :مقالات 12 دسامبر 2020 کاغذ دیواری 2029
رنگ سال 2021

معرفی رنگ سال 2021 پنتون

ترکیب رنگ‌هایی که قدرت و امید را نوید می‌دهند؛ پیام هایی که ماندگار و خوشحال کننده هستند.

خاکستری با کد PANTONE 17-5104 و لیمویی با کد PANTONE 13-0647 رنگ های مستقلی هستند؛ اما در کنار هم می توانند نشان دهند که ترکیب عناصری متفاوت و مجزا برای پشتیبانی از یک کل واحد، تا چه حد می تواند جذاب باشد. این دو رنگ ترکیب رنگ سال 2021 معرفی شده توسط پنتون را تشکیل می دهند. خاکستری و زرد رنگ های کاربردی و تاثیر گذاری هستند و در عین حال می توانند حس و حال خوش بینی و گرمای مطبوع روزهای بهتر را در بیننده ایجاد کنند.

رنگ سال 2021 که تلفیقی از خاکستری پررنگ PANTONE 17-5104 و زرد لیمویی PANTONE 13-0647 است، یکی از قدرتمند ترین و مثبت ترین ترکیب های رنگی معرفی شده تا به امروز است. رنگ سال 2021  داستان ترکیب رنگ هایی است که احساسات متفکرانه عمیق تری را با وعده‌ی حس و حال روز های آفتابی و دوستانه بازگو می کنند.

 

ترکیب خاکستری پررنگ PANTONE 17-5104 با زرد لیمویی PANTONE 13-0647 را می توان به یک پیام خوشحالی و بردباری تشبیه کرد که می تواند در واپسین روزهای سال 2020 به ما امید ببخشد. ما به باور روزهای درخشان و بهتر در آینده احتیاج داریم و این پیام برای روح انسان در عصر حاضر لازم است. این روز ها مردم جهان بیشتر به دنبال راه حل های مختلفی برای تقویت سطح انرژی خود،  دست یابی به یک چشم انداز روشن از آینده و هم چنین امید هستند تا بتوانند در دورانی که عدم اطمینان بر زندگی بشر سایه افکنده است، ادامه دهند. در چنین شرایطی ترکیب رنگ های جسورانه و امید بخش در رنگ سال 2021 می تواند بسیار کمک کننده باشند.

 

زرد PANTONE 13-0647  یک تناژ درخشان و شاد از رنگ زرد است. این تناژ رنگ گرم و غنی خورشید را یادآوری می کند. از سویی دیگر، خاکستری PANTONE 17-5104  نمادی از عناصر جامد و قابل اعتماد است که جاودانه هستند و پایه های محکمی را ایجاد می کنند. به عنوان مثال، سنگریزه های ساحلی از جمله المان های طبیعی هستند که در کنار رنگ خاکستری خود، می توانند ایستادگی در طول دوران ها را یاد آور شوند. رنگ خاکستری می تواند به سادگی احساس آرامش، استواری و مقاومت را در انسان به وجود آورد.

تلفیق رنگ های زرد و خاکستری در رنگ سال 2021 پنتون می توانند نیاز درونی ما به دیده شدن، حضور در صحنه، نوآوری، بینش، احترام به حکمت، تجربه و هوش لازم برای باز آفرینی را پاسخگو باشند و ما را وادار کنند تا روش های جدیدی از تفکر را انتخاب کنیم و مفاهیم جدیدی را تجربه کنیم.

رنگ سال 2021

درباره ی رنگ سال پنتون

برای بیش از 20 سال، رنگ سال پنتون در توسعه‌ی محصولات و تقاضای مشتریان در صنایع مختلف تاثیر گذار بوده است. این صنایع شامل مد، لوازم خانه و طراحی های صنعتی و همچنین بسته بندی در طراحی های گرافیکی هستند.

انتخاب رنگ سال Pantone نیاز به بررسی دقیق و تجزیه و تحلیل دارد. برای رسیدن به انتخاب سالانه، کارشناسان رنگ در موسسه Pantone، تاثیرات رنگ های مختلف در جهان را به دقت بررسی و تحلیل می کنند. مواردی که این کارشناسان به بررسی آن ها می پردازند می توانند شامل صنعت سرگرمی و فیلم های در حال تولید، مجموعه های هنری در تورهای مختلف مسافرتی، هنرمندان جدید، مد، تمام حوزه های طراحی، مقاصد محبوب سفر و همچنین سبک های زندگی جدید، سبک های بازی و شرایط اقتصادی-اجتماعی باشد. این تأثیرات همچنین ممکن است از فن آوری های جدید، مواد، بافت ها و تاثیر جلوه هایی بصری بر رنگ، سیستم عامل های مربوط به رسانه های اجتماعی و حتی رویدادهای ورزشی آینده که توجه جهانیان را جلب می کنند، ناشی شوند.

 

جهت مشاوره رایگان در خصوص دکوراسیون منزل با رنگ های سال 2021 با ما تماس بگیرید:

تماس با آرت دکو

تماس با آرت دکو

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
کاغذ دیواری

We have found an easier way to communicate with our users : Subscribe to channel

Be sure to read the following:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0